Piece i kotły żeliwne

Wysokiej jakości piece żeliwne

Produkujemy doskonałe, oparte o najnowsze rozwiązania technologiczne kotły żeliwne, opalane węglem, drewnem oraz pelletem. Oferowane urządzenia spełniają wyśrubowane standardy międzynarodowe, posiadają wymagane certyfikaty i pełną gwarancję producenta. Polecamy kotły z podajnikiem automatycznym oraz ręcznym załadunkiem. Wykazują one wysoką odporność na korozję, co zapewnia im długowieczność.

Viadrus produkuje kotły od długiego czasu, stale doskonaląc projekty, dzięki czemu ich urządzenia pracują efektywniej i generują wymierne oszczędności dla użytkowników. Spełniają wymogi 5 klasy, więc należą do kotłów ekologicznych, ograniczających emisję szkodliwych substancji do atmosfery.

Dysponujemy modelami automatycznymi, wyposażonymi w pogodowe regulatory, które wpływają na optymalizację pracy. Straty ciepła podczas spalania zostały ograniczone do minimum. Oferujemy kotły żeliwne w kilku wersjach, różniących się od siebie m.in. mocą i rodzajem sterownika. Zachęcamy do zapoznania się z wizualizacjami 3D dostępnymi na podstronach produktowych.

Wydajne kotły żeliwne

Dołączone do kotłów stopki umożliwiają dodatkową regulację wysokości. Kotły wyposażone sa palniki z funkcją automatycznego czyszczenia – jest to rozwiązanie znacznie wydłużające żywotność urządzenia, ponieważ zapobiega tworzeniu się spieków na powierzchni rusztu.

W ofercie posiadamy również modele pieców żeliwnych, które nie wymagają zasilania elektrycznego do funkcjonowania. Pracują one w układzie grawitacyjnym i odznaczają się niskim zużyciem paliwa.

Sterowanie automatycznymi kotłami żeliwnymi odbywa się za pomocą czytelnych, łatwych w obsłudze regulatorów. Dysponujemy bogatym asortymentem wyposażenia wzbogacającego funkcjonalność pieców Automatyka oferowanych kotłów stoi na najwyższym poziomie. Układy elektroniczne dostarczane są przez firmę, zajmującą się ich tworzeniem od wielu lat. Mikroprocesory powstają w zgodzie z certyfikowanymi systemami zarządzania jakością. Dzięki temu piece żeliwne działają bezawaryjnie przy zachowaniu całkowitego bezpieczeństwa. Automatyka dba także o to, aby ilość powietrza oraz paliwa dostarczanego do spalania była za każdym razem odpowiednia.

Jako producent chętnie doradzimy w wyborze i udzielimy wskazówek dotyczących prawidłowej eksploatacji. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.