Piece i kotły na ekogroszek

Wdrażamy rozwiązania technologiczne, które zmieniają rzeczywistość, zapewniając jednocześnie funkcjonalność i bezpieczeństwo naszych produktów. Piece TEKLA stanowią przykład nowoczesnych instalacji przyszłości, ekologicznych, efektywnych i bezpiecznych. Myślimy o jutrze, tworząc już dziś przyjazne środowisku kotły C.O. najnowszej generacji, z podajnikiem na ekogroszek i inne paliwa stałe.

TEKLA posiada silnie ugruntowaną pozycję na rynku producentów automatycznych pieców C.O.. Do najważniejszych atutów firmy zaliczyć należy niezawodność i bezpieczeństwo pracy urządzeń z automatycznymi podajnikami, a także precyzję wykonania oraz jakość. Doświadczenie w branży i nieustające dążenie do rozwoju spowodowały, że produkując nasze kotły ekologiczne z podajnikiem na pellet i ekogroszek oraz inne paliwa stałe, wykorzystujemy najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne i konstrukcyjne.

Kotły na paliwa stałe – już dziś dbamy o przyszłość

Prezentujemy Państwu szeroki asortyment ekologicznych kotłów C.O. i kotłów na pellet i ekogroszek. W zależności od wybranego modelu, może on służyć do ogrzewania obiektów o powierzchni od 50 do 1500 m2. Zakres mocy urządzeń mieści się w przedziale 10-150 kW. Jako bazowy materiał wykonawczy proponujemy wysokiej jakości stal lub żeliwo.

Nowoczesne kotły z podajnikiem na paliwa stałe, proponowane przez naszą firmę znajdują zastosowanie w domach jednorodzinnych, obiektach przemysłowych, punktach handlowo-usługowych, nowoczesnych osiedlach mieszkaniowych, a także w wieloletnich kamienicach.

Zalety pieców C.O. na ekogroszek marki TEKLA

Kotły na ekogroszek to rozwiązanie ekonomiczne, a przy tym ekologiczne. Podajnik, będący istotnym elementem nowoczesnej konstrukcji, dostarcza urządzeniu paliwo stałe w sposób zautomatyzowany, dzięki czemu spaleniu ulega tylko niezbędna do uzyskania stałej temperatury ilość ekogroszku. Obsługa ekologicznych pieców C.O. została ograniczona do niezbędnego minimum, obejmując ostatecznie tylko początkową konfigurację urządzenia oraz systematyczne uzupełnianie paliwa w koszu zasypowym i oczyszczanie popielnika.

Jako wiodący producent na Śląsku, oferujemy naszym klientom ekologiczne kotły, nowoczesne podzespoły do pieców oraz wydajne palniki na pellet. Posiadamy bogato wyposażone zaplecze produkcyjne, specjalistyczną wiedzy oraz możliwości technologiczne, co przekłada się na zbudowanie właściwej relacji między jakością produktów a ceną. Oferując Państwu piece C.O. na paliwa stałe, zapewniamy Państwu profesjonalny serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny, kompletną dokumentację techniczną wszystkich oferowanych modeli.

Jeśli szukają Państwo nowoczesnych, ekologicznych rozwiązań przyszłości, które zmienią Wasze spojrzenie na instalacje grzewcze, zapraszamy do współpracy.