Piece i kotły komorowe


Wysokiej jakości piece komorowe

Produkujemy doskonałe, oparte o najnowsze rozwiązania technologiczne kotły opalane drewnem oraz węglem. Oferowane urządzenia spełniają obowiązujące standardy ekologiczne, posiadają wymagane certyfikaty i pełną gwarancję producenta. Polecamy stalowe kotły komorowe z ręcznym załadunkiem.
Dzięki zastosowanej wysokiej jakości stali 8 mm wykazują one wysoką odporność na korozję, co zapewnia im długowieczność.

Nasza firma produkuje kotły od 2002 roku, stale doskonaląc projekty, dzięki czemu nasze urządzenia pracują efektywniej i generują wymierne oszczędności dla użytkowników. Spełniają wymogi 5 klasy i Ekoprojektu, więc należą do kotłów ekologicznych, ograniczających emisję szkodliwych substancji do atmosfery.

W kotłach komorowych CLASSICO, dzięki unikalnej konstrukcji komory, proces spalania odbywa się z bardzo wysoką sprawnością bo aż do 91 %, co pozwala na dużą oszczędność paliwa. Jego innowacyjne rozwiązania umożliwiają palenie przy naturalnym ciągu spalin. Classico może pracować w układzie otwartym jak również w układzie zamkniętym. Kocioł spełnia wymogi 5 klasy i Ekoprojektu stawiane urządzeniom tego typu, co potwierdzone jest odpowiednimi certyfikatami. Zakres mocy 18-30 kW pozwoli na dobór odpowiedniego modelu do istniejącej już instalacji grzewczej w Państwa domu. Stosując takie rozwiązanie chronimy środowisko naturalne.

Jako producent chętnie doradzimy w wyborze i udzielimy wskazówek dotyczących prawidłowej eksploatacji. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.