Piece i kotły 5 klasy

Rozwiązania technologiczne nieustannie zmieniają naszą rzeczywistość. Nowinki z zakresu automatyzacji, robotyzacji i cyfryzacji sprawiają, że wiele aspektów codziennego życia rozwija się wciąż bardziej dynamicznie, w kierunku funkcjonalności i wygody użytkowania. Korzystamy z nich, by tworzyć nowoczesne i ekonomiczne instalacje przyszłości dla domu, biura i przemysłu.

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą producenta, której fundament stanowią nowoczesne, ekologiczne kotły C.O. 5 klasy. Obowiązujące przepisy zakazują sprzedaży urządzeń, takich jak kotły na paliwa stałe, które nie spełniają wymogów normy PN-EN 303-5:2012 i EKOPROJEKTU. Dostępne w asortymencie producenta ekologiczne piece 5 klasy na pellet i ekogroszek są zgodne ze wszystkimi aktualnymi zapisami, tym samym dają użytkownikom pewność, że przestrzegają oni przepisów prawnych, również w zakresie ochrony środowiska.

Kotły nowoczesne na pellet – u progu 5 generacji

Klasyczne piece C.O. 5 klasy na paliwa stałe TEKLA wykonane są z doskonałej jakości stali i wyposażone w innowacyjne, zautomatyzowane technologie, umożliwiające przewidywalną, bezawaryjną pracę. Śląski producent posiada w asortymencie ekologiczne kotły 5 klasy o różnej mocy, przeznaczone do ogrzewania powierzchni od 50 do 1500 metrów kwadratowych. Dysponujemy nowoczesnymi urządzeniami na pellet – automatycznymi oraz komorowymi.

Nasze ekologiczne piece C.O. na paliwa stałe odznaczają się zredukowaną emisją szkodliwych związków do atmosfery, co sprawia, że są przyjazne środowisku. Posiadamy doświadczenie w produkcji nowoczesnych, zautomatyzowanych urządzeń, dzięki czemu jesteśmy w stanie tworzyć kotły ekologiczne i wydajne, przynoszące realne korzyści w trakcie eksploatacji. Głównym paliwem stałym w naszych piecach jest ekogroszek oraz pellet.

Niedrogie piece C.O. 5 klasy

Do produkcji wykorzystujemy wysokiej klasy, nowoczesne urządzenia, dzięki którym zapewniamy powtarzalność elementów, prowadzimy kontrolę nad procesami wytwórczymi oraz gwarantujemy trwałość produktów końcowych. Nasze ekologiczne, automatyczne kotły C.O. na paliwa stałe posiadają długoletnią gwarancję oraz wszystkie wymagane certyfikaty.

Oferowane kotły automatyczne na paliwa stałe, między innymi pellet i ekogroszek, obsługuje się intuicyjne, dzięki wyposażeniu w wielofunkcyjny ekran LCD. Sercem każdego regulatora w urządzeniach 5 klasy są najnowszej generacji mikroprocesory, pozwalające na personalizację działania. Dopasowanie pracy pieców na pellet do konkretnych, złożonych instalacji C.O. jeszcze nigdy nie było tak proste.

Posiadamy w asortymencie zautomatyzowane, nowoczesne, ekologiczne kotły na pellet i inne bezpieczne paliwa stałe o modułowej konstrukcji, co ułatwia konserwację, serwisowanie, a także rozbudowę instalacji. Dzięki zastosowanym w procesach produkcyjnych rozwiązaniom izolacyjnym ograniczyliśmy znacznie straty ciepła, jednocześnie zwiększając efektywność pracy. Nasze piece C.O. na pellet 5 klasy o podwyższonej odporności na korozję cechują się naprawdę długą żywotnością.

Jako, że produkujemy nowoczesne rozwiązania ekologiczne, osoby biorące udział w programach związanych z ograniczaniem emisji spalin, mogą starać się o dofinansowanie na zakup każdego z naszych automatycznych pieców C.O. na paliwa stałe. Chętnie doradzimy w wyborze odpowiedniego urządzenia o określonych parametrach, wydajności i preferowanej estetyce wykończenia.